Polskie Stowarzyszenie Kiteboardingu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Zawody Wyniki Ranking Pucharu Polski 2014

Ranking Pucharu Polski 2014

Drukuj PDF

Ranking PP 2014 

Ranking Ligi Szkół Kitesurfingowych

Tabelki z wynikami Racing dla poszczególnycyh edycji Pucharu Polski:

HARPAGAN Szczecin       FKC Chałupy    FKC Rewa    FKC REWA Foliboarding   FKC Łeba  FKC Jastarnia 

LISTA MISTRZÓW I ZDOBYWCÓW PUCHARU POLSKI WE WSZYSTKICH KONKURENCJACH I KATEGRORIACH WIEKOWYCH PONIŻEJ:

MISTRZOWIE POLSKI 2014:

Racing mężczyzn: 
Mistrz Polski - MAKSYMILIAN ŻAKOWSKI
Vice-Mistrz Polski - BŁAŻEJ OŻÓG
Drugi Vice-Mistrz Polski - TOMASZ JANIAK

Racing kobiet:
Mistrzyni Polski - AGNIESZKA GRZYMSKA
Vice-Mistrzyni Polski - KAROLINA GRZYBOWSKA

Racing mastersów:
Mistrz Polski - TOMEK JANIAK
Vice-Mistrz Polski - ADAM SZYMAŃSKI
Drugi Vice-Mistrz Polski - MAREK ROWIŃSKI

Freestyle mężczyzn:
Mistrz Polski - MAREK ROWIŃSKI JR.
Vice-Mistrz Polski - VICTOR BORSUK
Drugi Vice-Mistrz Polski - KRZYSZTOF ISSEL

Freestyle młodzików:
Mistrz Polski - KRZYSZTOF ISSEL
Vice-Mistrz Polski - DENIS ŻURIK
Drugi Vice-Mistrz Polski - MAICE DITTRICH

Freestyle kobiet:
Mistrzyni Polski - KAROLINA WINKOWSKA
Vice-Mistrzyni Polski - KATARZYNA LANGE
Drugi Vice-Mistrzyni Polski - NATALIA GRABOWSKA

Freestyle mastersów:
Mistrz Polski - DARIUSZ ZIOMEK
Vice-Mistrz Polski - FILIP NAZAR
Drugi Vice-Mistrz Polski - MARCIN ŻADKOWSKI

ZDOBYWCY PUCHARU POLSKI 2014:

Racing mężczyzn: 
1 miejsce - MAKSYMILIAN ŻAKOWSKI
2 miejsce - BŁAŻEJ OŻÓG
3 miejsce - TOMASZ JANIAK

Racing kobiet:
1 miejsce - AGNIESZKA GRZYMSKA
2 miejsce - KAROLINA GRZYBOWSKA
3 miejsce - ANASTASIA AKOPOVA

Racing mastersów:
1 miejsce - TOMASZ JANIAK
2 miejsce - ADAM SZYMAŃSKI
3 miejsce - MAREK ROWIŃSKI

Freestyle mężczyzn:
1 miejsce - MAREK ROWIŃSKI JR
2 miejsce - VICTOR BORSUK
3 miejsce - PAWEŁ KICZKA

Freestyle młodzików:
1 miejsce - KRZYSZTOF ISSEL
2 miejsce - DENIS ŻURIK
3 miejsce - MAICE DITTRICH

Freestyle kobiet:
1 miejsce - KAROLINA WINKOWSKA
2 miejsce - NATALIA GRABOWSKA
3 miejsce - AGNIESZKA GRZYMSKA

Freestyle mastersów:
1 miejsce - DARIUSZ ZIOMEK
2 miejsce - FILIP NAZAR
3 miejsce - MARCIN ŻADKOWSKI