Polskie Stowarzyszenie Kiteboardingu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Zawody Wyniki Ranking Pucharu Polski 2013

Ranking Pucharu Polski 2013

Drukuj PDF

Freestyle i Racing - wszystkie kategorie RANKING PUCHARU POLSKI 2013

Ranking Ligii Szkół Kitesurfingowych 2013

Tabelki wyścigów racing Pucharu Polski:

Harpagan Szczecin Dąbie 2-4.05.2013 Dobra Marina

Ford Kite Cup 17-18.05.2013 Chałupy III

Ford Kite Cup Rewa 21-22.06.2013 Rewa

Ford Kite Cup Łeba

Firmus Kite Cup Mielno 9-11.08.2013

Ford Kite Cup Jastarnia Mistrzostwa Polski 15-17.08.2013

LISTA MISTRZÓW I ZDOBYWCÓW PUCHARU POLSKI WE WSZYSTKICH KONKURENCJACH I KATEGRORIACH WIEKOWYCH PONIŻEJ:


MISTRZOWIE POLSKI 2013:

Ford Kite Cup Jastarnia 15-17.08.2013 Mistrzostwa Polski Freestyle i Racing.

Racing mężczyzn:
Mistrz Polski - MAKSYMILIAN ŻAKOWSKI
Vice-Mistrz Polski - BŁAŻEJ OŻÓG
Drugi Vice-Mistrz Polski - TOMASZ JANIAK

Racing kobiet:
Mistrzyni Polski - AGNIESZKA GRZYMSKA
Vice-Mistrzyni Polski - EDYTA GWIZDAŁA
Druga Vice-Mistrzyni Polski - AGNIESZKA BILSKA

Racing mastersów:
Mistrz Polski - TOMEK JANIAK
Vice-Mistrz Polski - ANDRZEJ OŻÓG
Drugi Vice-Mistrz Polski - ADAM SZYMAŃSKI

Freestyle mężczyzn:
Mistrz Polski - DENIS ŻURIK
Vice-Mistrz Polski - TOMASZ DAKTERA
Drugi Vice-Mistrz Polski - PAWEŁ KICZKA

Freestyle młodzików:
Mistrz Polski - DENIS ŻURIK
Vice-Mistrz Polski - KRZYSZTOF ISSEL
Drugi Vice-Mistrz Polski - WOJCIECH ANDRZEJEWSKI

Freestyle kobiet:
Mistrzyni Polski - KATARZYNA LANGE
Vice-Mistrzyni Polski - NATALIA GRABOWSKA
Drugi Vice-Mistrzyni Polski - DOMINIKA WILCZYŃSKA

Freestyle mastersów:
Mistrz Polski - PIOTR ZABIERZOWSKI
Vice-Mistrz Polski - TOMEK LEBECKI
Drugi Vice-Mistrz Polski - FILIP NAZAR

ZDOBYWCY PUCHARU POLSKI 2013:

Racing mężczyzn: 
1 miejsce - BŁAŻEJ OŻÓG
2 miejsce - MAKSYMILIAN ŻAKOWSKI
3 miejsce - TOMASZ JANIAK

Racing kobiet:
1 miejsce - AGNIESZKA GRZYMSKA
2 miejsce - EDYTA GWIZDAŁA
3 miejsce - AGNIESZKA BILSKA

Racing mastersów:
1 miejsce - TOMASZ JANIAK
2 miejsce - ADAM SZYMAŃSKI
3 miejsce - ANDRZEJ OŻÓG

Freestyle mężczyzn:
1 miejsce - MAREK ROWIŃSKI JR
2 miejsce - DENIS ŻURIK
3 miejsce - PAWEŁ KICZKA

Freestyle młodzików:
1 miejsce - DENIS ŻURIK
2 miejsce - KRZYSZTOF ISSEL
3 miejsce - RYSZARD SIKORSKI

Freestyle kobiet:
1 miejsce - KATARZYNA LANGE
2 miejsce - KAROLINA WINKOWSKA
3 miejsce - NATALIA GRABOWSKA

Freestyle mastersów:
1 miejsce - PIOTR ZABIERZOWSKI
2 miejsce - FILIP NAZAR
3 miejsce - MICHAŁ OLBRYCHSKI