Polskie Stowarzyszenie Kiteboardingu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start PSKite
PSKite

Odszedł od nas Andrzej Ożóg "Japa"

Drukuj PDF

Z bólem i smutkiem żegnamy Andrzeja Ożóga. Pasjonat, prekursor polskiego kiteracingu, instruktor, trener kadry narodowej odszedł od nas w poniedziałek.
Na zawsze zostanie w naszych wspomnieniach o wspólnych przeżytych chwilach i przygodach. 

Dim lights Embed Embed this video on your site

Andrzeju, będzie nam Ciebie brakowało podobnie jak naszym kadrowiczom. Zobacz co napisali do Ciebie:
Dla nas to ogromna strata. Jednak pamięć o wciąż łapiącym wiatr w kajta "Japie" będzie żywa i pełna emocji. Andrzeju dawałeś nam wiarę, że jesteśmy silni i ważni. Dzięki Tobie wiedzieliśmy, że nasz sport oraz walka o medale ma sens. Byłeś z nami zawsze: na treningach, plaży, wodzie ... na dobre i złe.Zaraziłeś nas pasją oraz miłością do tego co robimy każdego dnia. Byłeś i jesteś dla wielu z nas Autorytetem i Ważnym Człowiekiem... Trenerem, Przyjacielem, Tatą oraz Biznesmenem. Wiedziałeś co jest dla nas dobre i zawsze mówiłeś o nas: Mój team!! 
Słuchałeś dobrej muzyki oraz ścinałeś rozmówcę ciętą ripostą. Twoje nauki i rady zostaną z nami. Ty zawsze będziesz z nami.Niech ten wiatr i siła żywiołu zawsze Ci towarzyszą.
Niech nasza myśl o Tobie jako bohaterze i wielkim człowieku idzie z prądem tam gdzie i Ty będziesz...

Tęsknimy...

Pogrzeb Andrzeja odbędzie się w sobotę 28.11.2015 o godzinie 11:30 na Cmentarzu Komunalnym w Sopocie.

 

Walne Zgromadzenie PSKite - nowy skład Zarządu

Drukuj PDF

Walne Zgromadzenie PSKite odbyło się podczas zawodów Ford Kite Cup w Jastarni 29 sierpnia 2014. Udział wzięło 20 członków PSKite. Dokonano statutowego wyboru władz oraz ustalono kierunek działalności stowarzyszenia. PSKite będzie się zajmować wszelkimi sprawami dotyczącymi zawodniczej części polskiego kiteboardingu. Zarząd PSKite stał się jednoczesnie Komisją Sportową przy Polskim Związku Kiteboardingu. 
Podczas głosowania wybrano następujących członków Zarządu: Marek Rowiński Jr, Adam Szymański, Tomasz Janiak, Marek Rowiński, Maciej Boszko.
Wybrano również nowy skład Komisji Rewizyjnej: Jarosław Issel, Magdalena Węgielnik, Michał Zieliński.
Nowi członkowie Zarządu wybrali Marka Rowińskiego na prezesa PSKite, Tomasza Janiaka i Adama Szymańskiego na vice-prezesów a Macieja Boszko na skarbnika.
Władzom życzymy owocnej pracy a polskim zawodnikom kiteboardingu dalszych sukcesów na arenach sportowych.  

 

Logotypy PSKite

Drukuj PDF

Poniżej znajdują się logotypy PSKite w różnych rozmiarach i formatach.

 

Po co mi PSKite?

Drukuj PDF

Po co mi PSKite?

Prawdopodobnie wielu z nas zadaje sobie takie pytanie. Tym artykułem chciałbym zaprosić was do dyskusji na ten temat do wątku o tym samym tytule na forum PSKite.

 

Jak zostać członkiem PSKite?

Drukuj PDF

Wszystkich chętnych do wniesienia choć niewielkiego wkładu w tworzącą się właśnie historię polskiego kiteboardingu, zapraszam do zapisywania się do Polskiego Stowarzyszenia Kiteboardingu. Każda głowa i ręce chętne do pracy są mile widziane. Z uwagą wysłuchamy każdej rzeczowej uwagi.

Zapisów dokonać można poprzez kontakt ze Skarbnikiem -  Maciejem Boszko ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ), który zbiera składkę członkowską (100PLN rocznie). Zapłaty można dokonać również poprzez przelew na konto bankowe 79 1160 2202 0000 0001 6207 1347.

Aby zostać członkiem należy również wypełnić deklarację członkowską.
Deklaracja członka pełnoletniego
Deklaracja członka nieletniego 

 


Strona 1 z 2

Logowanie

Kalendarz zawodów

lipiec 2024
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości