Polskie Stowarzyszenie Kiteboardingu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Aktualności Kursokonferencja PZŻ 19-21.11.2014 - podsumowanie Andrzej Ożóg

Kursokonferencja PZŻ 19-21.11.2014 - podsumowanie Andrzej Ożóg

Drukuj PDF

Andrzej Ożóg, pełniący funkcję trenera kadry narodowej, pisze o szkoleniach PZŻ jakie odbyły się parę dni temu:
W dniach 19-21.11 w Górkach Zachodnich odbyła się kursokonferencja szkoleniowa trenerów Polskiego Związku Żeglarskiego. Jako aktualny trener naszej kadry race jak i trener kite SKŻ Sopot miałem możliwość reprezentowania kita w tak znamienitym  gronie trenerów żeglarstwa. Poruszono bardzo dużo ciekawych tematów zarówno związanych ze sprawami organizacyjnymi jak i typowo trenerskimi. Mieliśmy ciekawe wykłady dotyczące taktyki, przepisów, przygotowania motorycznego zawodników.


Były też zajęcia praktyczne ,pracowaliśmy w grupach, dzieląc się swoim doświadczeniem. Środowisko PZŻ ma o nas jak i o naszych zawodnikach bardzo dobrą opinie. Miło było usłyszeć wiele pozytywnych opinii na temat naszych zawodników jak i na temat kiteracingu jako dyscypliny. Bardzo dobrze, że mogliśmy jako kajciarze zaznaczyć swoja obecność na takim szkoleniu.

Kontakty jak i doświadczenie zebrane w tym czasie na pewno zaprocentuje dla nas w przyszłości.
Pozdrawiam
Andrzej Ożóg

 

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować.

Logowanie

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 69 gości